Další služby

Svatební floristka

Na žádné svatbě rozhodně nesmí chybět květiny a květinová výzdoba. V rámci dekorací jde o položku, která udělá největší službu a efekt. Proto spolupracujeme se zkušenou floristkou, za jejíž práci dáme ruku do ohně. 

Svatební vizážistka

Spolupracujeme s profesionální vizážistkou a vlasovou stylistkou specializující se na svatební přípravy a servis nevěst i svatebčanů. Její práci můžete vidět v reklamních spotech na televizních obrazovkách a v pořadech České televize. Mimo to připravuje také klienty na fotografování i společenské akce a vyučuje jak se správně nalíčit a najít svůj styl. 

Svatební dorty a zákusky

Svatební dort i dezerty jsou neodmyslitelnou součástí svatby, proto mezi naše dodavatele patří také šikovná cukrářka. Potahované dorty nečekejte, ale za to si můžete objednat trendy „naháče“ a zajímavé kombinace chutí. 


Víno ze sklípku v Mutěnic

Nejlepší víno z Moravy. Už nebudete chtít pít jiné:-) Zajistíme vám i vlastních etikety na láhve dle vašeho návrhu a dovoz až na místo určení. Objednejte si flašku na večer, ať ochutnáte a na svatbě hosty ohromíte:-) Ceník máme na vyžádání.