Dorty

Kdo by nemiloval cupcake’s? Malé dortíčky podávané v košíčku, které se těší největší oblíbenosti především v Anglii a Americe. V posledních letech ale zažívají svůj boom i u nás. Lidé je vyhledávají zejména na narozeninové oslavy, svatby, firemní večírky či jiné akce. Nejsou to ale pouze malé dortíky, pro nás jsou symbolem radosti a potěšení. Jsou malou láskou v košíčku. Zbožňujeme je nejen pro jejich roztomilý vzhled a dokonalou chuť, ale také proto, že se dají přizpůsobit a vytvořit každému na míru, dle jeho představ. Naše dortíky pečeme s láskou, z kvalitních surovin a s citem pro každičký detail! 🙂 

Z jakých velikostí můžete vybírat?

Klasické

6 cm široké
od 60 Kč kus
várka po 12 kusech

cupcake-g5ccea4549_1920

Mini

3,5 cm široké
od 50 Kč kus
várka po 24 kusech

Ceny cupcake’s se odvíjí od složitosti individuálního zdobení. Při výběru zdobení přihlížíme na dané roční období. Várky jsou vždy po jednom druhu. Doprava není v ceně, možnost vyzvednutí v Praze, nebo Kolíně. Na vyžádání rády zašleme cenovou kalkulaci konkrétního stylu zdobení a pomůžeme vymyslet to nejvhodnější a nejkrásnější pro vás.

Nejoblíbenější kombinace

Čokoládový dortík plněný malinovým rozvarem s čokoládovým krémem 

Vanilkový dortík plněný jahodovým rozvarem s krémem z bílé čokolády

Citrónový dortík s malinovým krémem 

Těsta

Vanilkové

Čokoládové

Citrónové 

Mrkvové se skořicí

Makové

Dýňové (pouze na podzim)

Vegan vanilkové

Krémy

Cream cheese 

Jahodový

Malinový

Čokoládový

Bílá čokoláda

Slaný karamel

Vegan čokoládový

Těsta lze naplnit jahodovým, malinovým, borůvkovým či višňovým rozvarem (s ohledem na sezónu), či lemon curd, nebo lískooříškovým krémem. 

Svatební dorty 

Máte zájem také o svatební dort? Není problém. Upečeme celý svatební dort, nebo pouze horní část k symbolickému zakrojení a zbytek pater doplníme cupcake’s.

Cena dortu se odvíjí od velikosti a složitosti zdobení. 

Sweet bar

V případě zájmu dokážeme sestavit celý sweet bar na klíč. Upečeme nejen svatební dort a cupcake’s, ale také cakepops, mini pavlovy či mini cheesecakes. 

Minimální odběr od jednoho druhu je 24 kusů. Cena mini pavlovy a mini cheesecake je 55 Kč za kus. Cakepops 40 Kč za kus. 

Chcete si u nás objednat, nebo máte více otázek?